Komenda Miejska Policji w Żorach

Biuletyn Informacji Publicznej

Redakcja serwisu

Administracja merytoryczna serwisu internetowego:

Kamila Siedlarz
Rzecznik Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Żorach
rzecznik@zory.ka.policja.gov.pl
tel. :8553210
Piotr Kostrzewa
piotr.kostrzewa@policja.gov.pl
tel. :72 119-55
KWP w Katowicach
ekspert
bip@ka.policja.gov.pl
tel. :322001604
Justyna Korzec
justyna.korzec@ka.policja.gov.pl
tel. :32 2002050
Agnieszka Gwóźdź-Kuzior
zamowienia@ka.policja.gov.pl
tel. :322002050
fax :322002060
Cecylia Kostka
cecylia.kostka@ka.policja.gov.pl
tel. :322002032
Katarzyna Subczyńska
st.specjalista
katarzyna.subczynska@ka.policja.gov.pl
tel. :32 200 1742
Jolanta Bogus
st.specjalista
jolanta.bogus@ka.policja.gov.pl
tel. :32 2001706
Beata Broniszewska
beata.broniszewska@ka.policja.gov.pl
tel. :32 200 2053
Mateusz Nowotarski
referent
mateusz.nowotarski@ka.policja.gov.pl
tel. :32 200 2916
Mirosław Fila
ekspert
miroslaw.fila@ka.policja.gov.pl
tel. :322001630

do góry